Inauguracja Czterech Światów - Zamek Moszna

550 zł / dziecko

 • Czas trwania

  3 dni (2 noce)
 • Termin

  17.11.2023-19.11.2023

Inauguracyjna Gala

z prezentacją zdobywców tytułów: Bohater i Legenda Czterech Światów Hugona Yorcka oraz czterokrotnym uderzeniem w gong.

Wieczór Andrzejkowy

z salami przepowiedni - a cóż nam może przyszłość przynieść... O tym opowiadać będą: Selena, Albus i Xavier Tiago Costa.

Weekend w Zamku Moszna

Daj się porwać w wir magicznej przygody. Odetchnij poczwórnie w Czterech Światach: spotkanie z bliskimi, pyszne kolacje, zabawa i umysłowy relaks.

Zdjęcie 1

PIĄTEK 17 LISTOPADA

Zaczynamy już w piątek, gdyż i tak co roku większość z Was przybywała do zamku na dzień przed inauguracyjną galą. Przyjeżdżamy tak, by zdążyć na kolację na godzinę 18:30. Niedługo po niej powędrujemy z lampionami do parku, przeczeszemy po raz kolejny zamkowe piwnice, sale i bezkresne korytarze. Po co? By legend wysłuchać i artefakty znaleźć, dzięki którym uda nam się totemową zabawę rozegrać, czyli „Alabastrową Kość” w piżamach. Znajdzie się również chwila czasu na rozpakowanie walizek oraz szybkie zapoznanie się. Chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym z przedstawicielami uczestników, ich rodziców oraz wychowawców, kierowników oraz szefów czteroświatowych pałaców i zamków.

SOBOTA 18 LISTOPADA

Po śniadaniu ruszamy na warsztaty. Wyjątkowo można zabrać swoich rodziców i przyjaciół, by mogli poczuć tę jedyną atmosferę, gdy arcymistrzyni uczy śpiewanek czy daje szansę na bliższe poznanie się w czasie „Instrumentarium Przyjaźni”. Ci, którzy już porządnie wniknęli w czteroświatowe przygody, będą mogli w tym czasie rozegrać partyjkę w „Diunę” lub „Talismana”. Po obiedzie spotkamy się wszyscy w zamkowej galerii, by uderzeń w gong wysłuchać, które otworzą Nowy Rok. A później wykwintna kolacja i zabawa, póki kur nie zapieje. Będzie można czmychnąć do sali, by przepowiedni nestorów rodów wysłuchać. Kończymy w niedzielę po śniadaniu.

Zdjęcie 2

Zakwaterowanie

Goście mieszkają w głównej bryle zamku w pokojach 2-6 osobowych. Pokoje wyposażone są w łóżka (w tym łóżka turystyczne tzw. „dostawki”), szafę lub mniejsze szafki na ubrania, stolik, krzesełko, gniazdko elektryczne. Łazienki znajdują sią na korytarzu, na każdym piętrze. Pokoje nie są standaryzowane, stąd występują różnice w wielkości pokoi, stylizacji wnętrza, jasności.

To wszystko dla Was! Cena zawiera:

 • mieszkanie na terenie kompleksu zamkowego z całodobową ochroną

 • wyżywienie – potrawy przygotowywane przez zamkową kuchnię

 • czas wypełniony warsztatami, zajęciami i epickimi imprezami

 • zwiedzanie zamku

 • udział w balu inauguracyjnym

Lupa na szczegóły wyjazdu

Jak to będzie?

W czasie trwania wydarzenia niemal każda chwila jest wypełniona atrakcjami. Rozpoczynamy kolacją około godziny 18:30. Składa się ona z bufetu ciepłego i zimnego. Następnie udajemy się na pierwsze warsztaty.

Następnego dnia śniadanie kontynentalne serwowane jest około godziny 09:00, po czym rozpoczynają się warsztaty i zajęcia lub gry planszowe i rozgrywki.

Około 13:30 podawany jest dwudaniowy obiad, po którym wszyscy spotkamy się w galerii na uroczystej Gali Inauguracyjnej.

O godzinie 18:30 spożyjemy wykwintną kolację (bufet ciepły i zimny), po czym weźmiemy udział w balu, przeplatanym elementami fabularnymi.

W niedzielę rano serwowane jest śniadanie.

To jest ważne!

Samo dokonanie rezerwacji nie wiąże się z żadnymi opłatami.

Nasi opiekunowie potwierdzą Twoją rezerwację do dwóch dni roboczych i po Twojej zgodzie prześlą umowę o udział w imprezie turystycznej na adres mailowy podany w rezerwacji.

Masz pytania? Zadzwoń już teraz!504 540 004509 058 675

Brak miejsc!

Liczba miejsc na to wydarzenie została wykorzystana i obowiązuje lista rezerwowa.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 504 540 004