Zamek w Krasiczynie

Wspaniały, renesansowy zamek, położony tuż nad Sanem urzeka swoimi czterema wieżami. Każda z baszt – Boska, Papieska, Królewska i Szlachecka – skrywa w sobie jeszcze wiele sekretów i magicznych artefaktów. Zima i lato na Podkarpaciu w jednym z Czterech Światów to również szansa na czerpanie energii ze wspaniałego parku, jednego z najpiękniejszych i najbardziej magicznych, podobnych do „Zaczarowanego Ogrodu”!

Marchia Stu Źródeł to nie tylko zamek, lecz także wspaniałe otoczenie malowniczych gór, nieprzebytych lasów i rwących potoków! Taka przestrzeń, ukryte ścieżki i jeziorka to doskonały teren do rozgrywek epickich gie fabularnych. Scenariusz kolonii i zimowisk w Krasiczynie to wyzwanie nie tylko dla fanów HP, ale wszystkich miłośników escape roomów i innych zagadek.

Feransõr, Marchia Stu Źródeł

 • Lokalizacja

  Podkarpackie, powiat Przemyski

 • Programy

  Świat Czarodziejów

 • Programy Specjalne

  Czarodzieje Master, Sekret Zamkowej Krypty, Asy Czterech Światów

 • Grupy Wiekowe

  7-9, 10-13, 14-15, pow. 15 lat

 • Cena Zima

  od 1890 zł

 • Cena Lato

  od 2990 zł

Otoczenie Zamku w Krasiczynie

Kolonie i zimowiska tematyczne ze scenariuszem w klimacie Czterech Światów rozgrywają się w niewielkiej miejscowości Krasiczyn, położonej tuż nad rzeką San. Malownicze krajobrazy, cisza, spokój, czyste powietrze doskonale sprzyjają prawdziwemu wypoczynkowi. A fakt, że zamek jest strzeżony przez całą dobę, zapewnia bezpieczeństwo jego uczestników.

Pokoje i łazienki

W kompleksie parkowo-zamkowym znajduje się zarówno sam zamek, jak i nowsze zabudowania pełniące funkcję hotelu. Są to Pawilon Powozownia i Pawilon Szwajcarski. To tutaj właśnie mieszkają uczestnicy kolonii i zimowisk. Są to klimatyczne zabudowania, które kryją w sobie również tematyczne sale i pomieszczenia. Pokoje (2-5 osobowe) są z łazienkami. Winda nie jest dostępna, ale uczestnicy mieszkają maksymalnie na drugiej kondygnacji.

Wyżywienie i diety

Posiłki, tj. śniadania, obiady i kolacje, przygotowuje zamkowa kuchnia, a serwowane są w tajemniczej sali czeladnej, znajdującej się na parterze, w głównej bryle zamkowej. Jak to wygląda? Śniadania i kolacje mają formę szwedzkiego stołu, obiad składa się zawsze z dwóch dań oraz deseru w postaci owocu lub słodkości. Uwaga! Organizator przyjmuje również uczestników na diecie wegańskiej i wegetariańskiej oraz wymagających dietach specjalnych (bezglutenowej, bezlaktozowej, innych). Szczegóły należy sprawdzić w ofercie.

Zamek w Krasiczynie w oczach dzieci i młodzieży!

Czarodzieje przybywający do Marchii Stu Źródeł korzystają, pod czujnym okiem opiekunów oczywiście, z sal konferencyjnych, trzypoziomowej baszty szlacheckiej, gabinetu w baszcie królewskiej oraz tarasu widokowego, lochów, defiladowo ustawionych: sali kominkowej, lustrzanej, kamiennej. Dodatkowo gry i zabawy prowadzone są na terenie kilkuhektarowego parku… Bajkowego parku z jeziorkiem.

Polecane turnusy

  Wszystkie turnusy

  Pokój w Krasiczynie