Cztery Światy Hugona Yorcka

Poznajmy się

Poznajmy się

Cztery Światy Hugona Yorcka to ogólnopolski projekt turystyczno-edukacyjny dla dzieci i młodzieży zainteresowanych literaturą i filmem fantasy oraz science-fiction, podróżami, historią i zabytkami, ale także grami i programami komputerowymi, sportem i kolekcjonerstwem. Zimowiska, kolonie, zielone szkoły i inne imprezy tematyczne odbywają się w zamkach i pałacach na terenie całej Polski, co pozwoli Waszym dzieciom poznać lokalną kulturę i historię w przyjemny sposób. Prócz atrakcyjnych lokalizacji, uczestnikom zimowych i letnich przygód oferujemy niepowtarzalną okazję zagłębienia się na kilkanaście dni w specjalnie dla nich stworzone światy. Dzieci rozwiną wyobraźnię, poznają praktyczne umiejętności i nauczą się współpracy w grupie – a wszystko w najlepszej atmosferze.

Organizatorem wyjazdów do Czterech Światów Hugona Yorcka jest: HUGO YORCK Jakub Jędrzejak ul. Mickiewicza 24/48, 46-320 Praszka NIP 5761364037, REGON 160067069 wpisany do Rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka Województwa Opolskiego pod numerem 180

Dlaczego Cztery Światy?

Zimowiska i kolonie odbywają się w Magicznym Świecie Czarodziejów, Tajemniczym Świecie Tropicieli, Zwiadowców i Rycerzy, Kosmicznym Świecie Rekrutów oraz Ambitnym i Intrygującym Świecie Sanguinów. Każdy z nich ma unikalną historię, a dzieciom i młodzieży oferuje inny zestaw aktywności, zabaw i programów edukacyjnych, bowiem nawiązuje do nieco innych predyspozycji i zainteresowań dzieci i młodzieży. Tak skonstruowana baza programowa potrafi odpowiedzieć na potrzeby młodych podróżników. Oprócz programów podstawowych, każdy z nich ma swój drugi stopień zaawansowania, tzw. Master. Dodatkowo proponujemy kilka programów specjalnych, np. Master Czterech Światów, Starcie Tytanów czy Smoczą Straż. Wszystko po to, by nikt się u nas nie nudził – wręcz przeciwnie mógł spędzać czas i zimowy, i letni aktywnie, poznając nowych ludzi, nowe miejsca i biorąc udział w nowych wyzwaniach.

Kto tworzy Cztery Światy Hugona Yorcka?

Zespół Hugona Yorcka to niemal dwustu zaangażowanych w różne projekty ludzi. Ludzi odpowiedzialnych i z pomysłem na zapewnienie atrakcji oraz frajdy nawet najbardziej wymagającym dzieciom. Pracami kieruje Jakub Jędrzejak, pedagog i filolog z wykształcenia, który turystyką zajmuje się od 2002 r., gdy pierwszy raz pełnił funkcję rezydenta we Włoszech, potem kolonie – wychowawca, kierownik, obowiązki organizatora. Aktualnie projektuje aktywny i kreatywny wypoczynek dzieci i młodzieży, tworząc scenariusze imprez turystycznych. „Skupiam całą uwagę, by każda chwila spędzona w Czterech Światach była radosna i warta zapamiętania. A rodzice, by byli przekonani, że dzieci są bezpieczne i mogli bez przeszkód kontaktować się z nami w każdej sprawie”, mówi Jakub. W turystyce działalność firmy wspierają specjaliści w Biurze Obsługi Klienta oraz kierownicy i wychowawcy oraz rezydenci i konwojenci. Natomiast co jest najważniejsze w naszym projekcie? To to, że Cztery Światy tworzą przede wszystkim dzieci i młodzież i ich rodzice, którzy każdego sezonu poddawani są wewnętrznym badaniom, a ich konstruktywna krytyka stanowi dla nas bazę do dalszego doskonalenia i tworzenia najbardziej optymalnych ofert zimowego i letniego wypoczynku.

Jesteś gotowy na przygodę?

Rozpocznij z nami swoją pierwszą, samodzielną przygodę.

Co wyróżnia

Najcenniejsze Nagrody

Teraz Polska

Dwukrotna nominacja do Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” na najlepsze produkty i usługi (2021, 2022)

Najlepszy Produkt Turystyczny

Cztery Światy Hugona Yorcka zostały Najlepszym Produktem Turystycznym Opolszczyzny i uzyskały nominację do Najlepszego Produktu Turystycznego Internautów (2021)