Zamek w Baranowie Sandomierskim

W kompleksie parkowo-zamkowym znajduje się zarówno sam zamek, jak i nowsze zabudowania pełniące funkcję hotelu. To właśnie tutaj mieszkają uczestnicy kolonii i zimowisk. Niemniej większość zajęć i imprez odbywa się w murach dawnej magnackiej rezydencji. Również wszystkie posiłki spożywa się w biesiadnych salach zamkowych.

Mały Wawel – tak o Zamku w Baranowie Sandomierskim wypowiadają się znawcy renesansu. Niewielka budowla wzniesiona tuż nad Sanem posiada w sobie tyle uroku i magii, że każdy miłośnik świata fantasy musi go koniecznie zobaczyć. Zobaczyć i zamieszkać na terenie kompleksu parkowo- zamkowego, by móc czerpać z zasobów optymizmu i zabawy, zagrać w golfa lub wziąć udział w magicznych warsztatach i imprezach. Na kolonie i zimowiska tematyczne w Baranowie Sandomierskim zapraszamy nie tylko fanów szkoły magii i czarodziejstwa Hogwart, magicznych stworzeń, ale przede wszystkim żądnych przygód dzieci i młodzież, chcących rozegrać turniej w japońskim labiryncie lub stoczyć boje o tytuł odkrywcy tajemnic w Świecie Sanguinów.

Setalea, Księstwo Słonecznego Kręgu

 • Lokalizacja

  Podkarpackie, powiat Tarnobrzeski

 • Programy

  Świat Czarodziejów, Świat Sanguinów

 • Programy Specjalne

  Sanguini Master, Asy Czterech Światów, Czarodzieje Junior

 • Grupy Wiekowe

  7-9, 10-13, 14-15, pow. 15 lat

 • Cena Zima

  od 1990 zł

 • Cena Lato

  od 2090 zł

Otoczenie Zamku w Baranowie Sandomierskim

Wypoczynek odbywa się w niewielkiej miejscowości Baranów Sandomierski w północno-zachodniej części województwa podkarpackiego. Sam zamek otoczony jest kilkunastohektarowym parkiem, którego część zajmuje pole golfowe. W niedalekiej odległości znajduje się rzeka San. Teren zamku jest całkowicie ogrodzony i strzeżony przez całą dobę.

Pokoje i łazienki

Pokoje położone są w budynku hotelowym, znajdującym się na terenie kompleksu zamkowego. Pokoje są standaryzowane. Winda nie jest dostępna, ale uczestnicy mieszkają najwyżej na drugim piętrze. W każdym pokoju (2-6 osobowym) znajduje się łazienka.

Wyżywienie i diety

Posiłki, tj. śniadania, obiady i kolacje, przygotowuje zamkowa kuchnia, a serwowane są w tajemniczej sali biesiadnej, znajdującej się w przyziemiu zamkowym. Jak to wygląda? Śniadania i kolacje mają formę szwedzkiego stołu, obiad składa się zawsze z dwóch dań oraz deseru w postaci owocu lub słodkości. Uwaga! Organizator przyjmuje również uczestników na diecie wegańskiej i wegetariańskiej oraz wymagających dietach specjalnych (bezglutenowej, bezlaktozowej, innych). Szczegóły należy sprawdzić w ofercie.

Zamek w oczach dzieci i młodzieży!

Czarodzieje, Sanguini i Asy Czterech Światów przybywający do Zamku w Baranowie Sandomierskim nie tylko w urokliwym hotelu na terenie kompleksu zamkowego, ale przede wszystkim korzystają ze wszelkich zamkowych dobrodziejstw. Posiłki serwowane są w tajemniczej sali w przyziemiu zamkowym, a w czasie warsztatów i imprez korzystamy z sal i saloników w głównym budynku zamku oraz oranżerii, zadbanego parku, a także z pola golfowego – każdy może choć raz wystrzelić golfową kulę.